WhatsApp

Bursa - Osmangazi Web Tasarım

 Osmangazi Web tasarım

Bursa - Osmangazi Web Tasarım

Dijital dünyaya adım atmak istiyorsunuz ve yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Ya da zaten bir web siteniz var; fakat yenilenmesini mi arzuluyorsunuz? Osmangazi'da ürettiğiniz, tedarikini yaptığınız ürünlerinizi, mallarınızı satacağınız bir web siteniz ya da sunduğunuz hizmetlere yer verebileceğiniz bir web siteniz mi olsun istiyorsunuz? Argeweb olarak bütün ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunacağımızdan, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçin

Web Tasarım Standart

 Osmangazi web Tasarım Standart

Standart web tasarım paketimiz en temel özelliklere sahip bir web tasarım yapılmasını isteyen müşterilerimiz için uygundur. Sizin beklentileriniz ve web sitenizin sahip olmasını istediğiniz özelliklere göre belli bir kişiselleştirme yapılabilir. Daha çok hazır yazılımlar üzerinden çalışma gerçekleştirilse de her yönüyle kişiselleştirilmiş, kullanıcı dostu, yönetimi kolay bir siteye sahip olabilirsiniz. Osmangazi'da ve çevresinde hem çok sayıda ürün satmak hem de yalnızca bir ürün satmak için sitenizi kullanabilirsiniz.

Web Tasarım Pro

 Osmangazi Web tasarım Pro

Web tasarım Pro paketimiz ihtiyaç analizi ve çözümlemeler yapılarak gerçekleştirilir. Hedefleriniz belirlenir ve kod ve yazılımsal bütün detaylar sıfırdan hazırlanır. Web sitenizin grafik tasarım ve genel konsepti tamamen sizin istekleriniz ve kullanım amacınız doğrultusunda şekillendirilir. Her türlü ürün ve hizmet sunumu için rahatlıkla sitenizi kullanabilirsiniz. Argeweb olarak bütün bu detayların göz önünde bulundurulduğu, profesyonel bir ekib ile projelere imza atıyoruz. Argeweb olarak profesyonel web tasarım çözümleri sunuyoruz.

Yönetimi ve Kullanımı Kolay Osmangazi Web Tasarım Hizmetleri

Osmangazi için profesyonel bir web tasarımı, globalleşme ve pazarlama adına markanızın, kurumsal kimliğinizin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Sahip olacağınız web sitesi bir reklam aracı olmasının yanında firmanız ve markanız adına geleceğe yapılmış en iyi yatırım olacaktır.

Argeweb olarak Osmangazi'a profesyonel web tasarım çözümleri sunuyoruz. Ardımızda bıraktığımız on yıldan fazla süredir Osmangazi dahil Türkiye'nin her il ve ilçesinde binlerce web sitesi ve uygulaması yaptık. Geliştirdik. Osmangazi'da web tasarım isteyen bütün kuruluşlara, firmalara, bireylere ya da organizasyonlara hem tasarım olarak hem de teknik altyapı olarak fark yaratan projeler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gelişen teknolojiye ve değişen modaya en hızlı şekilde adapte olan tasarım ve yazılım ekibimizle birlikte özgün, özel, hızlı ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için Osmangazi'da web tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım paketlerimizin her ikisi de son derece esnektir. Bu sayede kurumsal kimliğinize tamamen entegre edilebilir. İhtiyaçlarınıza en uyumlu hale getirilebilir.

  • Kurumsal kimliğinize uyarlanabilen renklere sahiptir.
  • Web tasarımlarımız kendi alan adınız üzerinde hayat bulur.
  • Kolay yönetim sistemlerine sahiptirler.
  • E-posta ve telefon desteğimiz vardır.
  • Ödeme sistemleriyle rahatlıkla eşleştirilebilir.
  • Esnektir.
  • Mobil dostudur.
  • E-kitap ya da müzik gibi indirilebilir ürünler sunmak için uygundur.

Ödeme Sistemleriyle Entegrasyon

Profesyonel ekibimizce yapılacak web mağazanız mevcut ödeme sistemlerine rahatlıkla entegre edilebilir. Osmangazi'da herhangi bir ürün ya da hizmet satışı yapıyorsanız müşterilerinizin ödemelerini bankamatik kartlarıyla, kredi kartlarıyla ya da PayPal, kapıda ödeme gibi seçeceğiniz diğer alternatif kanallarla yapmalarını sağlayabilirsiniz. Peşin ödeme, taksitli ödeme ve kargo avantajı gibi detayları ödeme sistemlerinizle tam olarak bağlamamızı talep edebilirsiniz.

 Osmangazi Web Tasarım Ajansı

İşin Uzmanlarından Osmangazi'a Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım alanında bazı yazılımlar oldukça çok tercih ediliyor. Bunların başında Argeweb geliyor. Bugün Google üzerinde karşılaştığınız web sitelerinin %30’u Argeweb altyapısı ile hazırlanmıştır. Argeweb olarak uzun yıllardır Argeweb ve en çok tercih edilen diğer yazılımlar ile web tasarım yapıyoruz. Sürekli geliştirilen, hemen her ihtiyaca uygun eklentileri ile fonksiyonelliği üst düzey web tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kullanımı kolay, her türlü ihtiyacınıza uyumlu, modern ve her bütçeye uygun web tasarımlar için tarafımızdan destek alabilirsiniz. Sorularınız ve merak ettikleriniz için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz

Osmangazi İçin Profesyonel Bir Web Tasarım Mı İstiyorsunuz?

Web tasarım illa ki ürün veya hizmet satışı için yapılmak zorunda değildir. Bugün Google’da yüzlerce farklı kategoride web sitesi mevcuttur. Önemli olan sizin hangi alanda, nasıl yer almak istediğinize karar vermeniz. Bunu bizimle paylaştığınız andan itibaren profesyonel ekibimiz her tasarım için aynı titizlik ve disiplinle hareket etmekte, en ince ayrıntılara kadar projelendirme yaparak uygulamaya sokmaktadırlar. Alanında uzman grafiker, yazılım mimarları ve sistem mühendislerimiz tarafından multidisipliner olan bu işin her detayında sitenizle alakalı her ayrıntıyı en son teknolojik gelişmelere göre tasarlıyoruz. Özgün çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız ve klasmanınızda en üste yerleşmeniz için size özgü projeler hayata geçiriyoruz.

Sorunuz var mı Web Tasarım hakkında? Bizimle iletişime geçin

Bir web mağazasının yapılması hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yoksa sadece uzmanlarımızdan biriyle tartışmak mı istiyorsunuz? Bizi arayın veya e-posta gönderin

0850 849 0101

Kaliteli bir hosting sunucusu ile Osmangazi Web Tasarım

Web Tasarımınızı Argeweb'in Hosting de barındırın

Hosting + SSL Sertifikası + Destek + Yedekler + Güvenlik güncellemeleri

Yıllık 38 euro

İletişime geçin

Kişisel Web Tasarım teklif mi isteyin.

En fazla 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Profesyonel Argeweb Web Tasarım İhtiyacınız Mı Var?

Argeweb web tasarım alanında ihtiyaçlar sektöre göre değişebilir. Bu yüzden standart bir tasarım uygulamak mümkün değildir. Fakat iyi bir web sitesinin sahip olması gereken asgari gereklilikler vardır. Bunlardan birisi özgün olmasıdır. Sitenizin mutlaka size özgü olması gerekir. Web sitenizin özgünlüğü hem tasarımda hem de içerikte olmalıdır. Milyonlarca site içinde sizi farklı kılmalı, öne çıkarmalıdır.

Yine web sitenizin bütün bilgisayarlardan, tarayıcılardan, mobil cihazlardan erişilebilir olması gerekir. Bunun için tüm sistemlerinde html5 web standartları uygulanmalıdır. Potansiyel müşterileriniz baz alınmalı, siteye giren herhangi birisinin aradığı şeylere rahatça ulaşabilmesi sağlanmalı, menüler ve navigasyon buna göre hazırlanmalıdır. Hızlı yüklenebiliyor olmalı, herhangi bir sayfanızın 3 saniyeden uzun süre açılmayı beklememesi gerekmektedir. Bulunabilir olmanız için arama motoru optimizasyonunun en güncel algoritmalara göre yapılmış olması gerekmektedir. Argeweb olarak bütün bunları ve daha fazlasını sunuyoruz.

Argeweb’in Ayrıcalıklı Osmangazi Web Tasarım Süreçleri

Web tasarım çalışmalarında başarının anahtarlarından birisi tasarımı bir süreç dahilinde yapmaktır. Bunun için ilk olarak projelendirme gerekir. Projelendirme aşamasında firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilmeli, ürün ve hizmetlerinize dair resimler, açıklamalar, teknik dokümanlar ve diğer bütün belge, bilgilerin sitenizde nasıl yer alacağı kararlaştırılmalıdır. Alan adı ve hosting ihtiyacı belirlenmeli, elde edilen verilere gör kurgulama yapılmalıdır.

Daha sonra projenin hazırlanacağı platforma ve teknolojilere karar verilmelidir. Flash mı, html mi, veritabanı kullanılacak mı, hangileri kullanılacak, hangi programlama dili kullanılacak karar verilir. Ardından da tasarım sürecine geçilir. Renk paletleri seçimi, banner, logo ve sitede yer verilecek diğer görsel öğeler bu aşamada koordineli biçimde kararlaştırılır. Sonraki aşamada yazılım süreci başlar. İçerik yönetim sisteminin programlanması, admin paneli, veritabanı oluşturma ve kodlanması bu aşamada yapılır. Son olarak da test, yayınlanma ve yayın sonrası aşamalarla süreç tamamlanır. Argeweb olarak bütün Argeweb web tasarım süreçlerini hassasiyetle yürütüyor, yayın sonrası desteğimizi de devam ettiriyoruz.

Web Tasarım Osmangazi Alanında En Sık Yapılan Hatalar

web tasarım alanında firmaların çok sık yaptıkları hatalar vardır. Bunlar gerek kısa vadede gerekse uzun vadede sizi hedeflerinizden uzaklaştırır. Bu yüzden daha proje aşamasından itibaren bu hatalardan uzak durulmalıdır. En sık yapılan hatalardan birisi web tasarımın kurumsal bir firma yerine bir akrabaya, bir dosta yaptırmaktır. Yine tasarım firması seçerken tek kriteri ucuzluk olarak göz önünde bulundurmak, yavaş bir hosting seçmek, interaktif web sitesine önem vermemek, arama motorlarının mantığını bilmeden, sadece görsel güzelliğe önem vererek web tasarım yaptırmaktır. Profesyonel Argeweb Web Tasarım İhtiyacınız Mı Var?

Argeweb Osmangazi Web Tasarım Çözümlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Argeweb web tasarım alanında başarıya ulaşmanın en temel yolu, profesyonel bir web tasarım şirketinden hizmet almaktır. Çünkü web tasarım, multidisipliner bir iştir ve bünyesinde pek çok öğeyi barındırır. Bu yüzden web tasarım firmasının teknik kadrosunun işe cevap verebilecek bilgideki insanlardan oluşması gerekir. UX tasarımcı, grafik ve UI tasarımcı, sistem mühendisi, veritabanı uzmanı ve internet reklamcısı kaliteli bir web tasarım firmasında mutlaka bulunmalıdır.

Web sitesi, arama motorları için hazırlanır. Çünkü sitenizin hedef kitlenize ulaşmak için çıktığı vitrin, arama motorlarıdır. Bu yüzden Argeweb Osmangazi dahil Türkiye' nin her yerinde web tasarım hizmeti veren firmanın arama motorları kavramını yeterince özümsemiş olması gerekir. Aksi taktirde sadece gereksiz masraf yapmış olursunuz. Gelen ziyaretçiler bir süre de olsa sitenizde kalmalıdır. Kalıp kalmayacaklarını belirleyecek olan ise sitenizin ilgi çekici, kolay gezilebilir, hatasız kodlanmış, tasarım ve programlama yönünden iyi olmasıyla mümkündür. Web siteniz geç yükleniyor, sık sık hatalar veriyor, renk paletleri gözü yoruyor ve neyin nerede olacağını kestirmek, bulmak sorun oluyorsa ziyaretçileriniz sitenizden hemen çıkacaklardır.

İnternet kullanım oranlarının her gün arttığı şu ortamda mobil kullanım oranı çok daha hızlı artmaktadır. Arama motorları da buna önem vermekte, hatta Google beş yılı aşkın süredir web sitelerini derecelendirirken mobil uyumlu olup olmadıklarını önceliklerden birisi kabul etmektedir. Bu yüzden web sitenizin responsive olması gereklidir. Argeweb olarak Osmangazi Web Tasarım hizmetimizde, bütün bu detayların ve daha fazlasının göz önünde bulundurulduğu, geniş, profesyonel bir ekibin yürüttüğü projelere imza atıyoruz.


Web Tasarım dediğimizde en mantıklı cevap; online platformlarda sizi ve markanızı en doğru şekilde milyonlarca insana tanıtabilecek, size özgü online bir sayfadır.

Web Tasarım yaptırırken dikkat etmemiz gereken en önemli konuların başında, sitenizin sizi ve değerlerinizi en doğru şekilde yansıtabilmesi gerekiyor. Ayrıca amacınıza yönelik en doğru yazılımı kullanmanız gerekiyor. Mesela satış yapmak isteyip, online para kazanma niyetindeyseniz kesinlikle eticaret tabanlı yazılım tercih etmeniz gerekmektedir.

Bütçenize uygun web tasarım paketleri ile online mağazada sizde yerinizi alın. Web tasarım paketleri istediğiniz yazılım türüne ve özel isteklere göre değişiklik gösterebilir.

Osmangazi'da web tasarım hizmeti veren bir çok kurumsal firma sayabiliriz. Burada firmaları tercih ederken dikkat edilmesi gereken konu, firmayı tercih ederken o firmanın daha önce yaptığı işleri, referanslarını, istediğiniz yazılımla alakalı yetkin olup olmadığını ve diğer firmalara oranla fiyatlarını mukayese etmenizdir. Bizim size tavsiyemiz en az 2-3 firmadan bilgi alarak seçeneklerinizi kıyaslamanızdır.

Osmangazi bölgesinde web tasarım hizmeti veren çok sayıda şirket mevcuttur. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizi düşündüğünüz şirketleri kıyaslayarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.