WhatsApp

Denizli - Sarayköy E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-ticaret

Denizli - Sarayköy' da E-Ticaret Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

Sarayköy' da yeni nesil ticaret ortamında yer almak istiyor ve bir e-ticaret sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz? Ya da arzuluyorsunuz?

Argeweb olarak 15 yıla yakın süredir Sarayköy dahil Dünya' nın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için e-ticaret siteleri geliştiriyoruz. Dilerseniz tek bir ürünü/hizmeti, dilerseniz birden çok ürünü/hizmeti Sarayköy ve çevresinde pazarlayabileceğiniz mağazalar yapıyoruz. Üstelik bunun için büyük servetler ödemenize gerek yok.

İletişime geçin

Sarayköy - E-ticaret Sitesinin Sağlayacağı Avantajlar

Sarayköy - E-ticaret sitesi, gelişmiş yazılım teknolojileri ile şirketinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ticaretin elektronik hali olması sebebiyle bütün işlemler dijital ortamda gerçekleştirilir. Hazırlanacak olan web sitesi satış hacmine göre detaylandırılır. Satış hacmine göre alan adı ve hosting seçimi, ticari deneyiminizin kalitesini etkiler.

Başarılı bir e-ticaret sitesi zaman, mekân sınırını ortadan kaldırır. Sarayköy dahil Türkiye’nin her yerine, hatta dünyanın her yerine ürünlerinizi, hizmetlerinizi satabilmenizi, pazarlayabilmenizi sağlar. Mesai saatleri dışında dahi, 7/24 sizin adınıza ç.alışır. Sipariş kaydı oluşturmaya devam eder. Kullanıcı açısından zaman tasarrufu sağladığı gibi yönetici tarafından da yönetimi kolay bir mağaza olanağı sağlar. Argeweb olarak iki farklı Sarayköy - e-ticaret paketi sunuyor, ihtiyacınıza en uygun paketi seçmenizi sağlıyoruz.

Sarayköy - E-ticaret paketlerimizin her ikisi de son derece esnektir. Bu sayede kurumsal kimliğinize tamamen entegre edilebilir. İhtiyaçlarınıza en uyumlu hale getirilebilir.

  • Ürün karşılaştırma modülü
  • Akıllı filtre ve ürün seçenekleri
  • Online fatura modülü
  • Ürün kişiselleştirme
  • XML tedarikçi modülü
  • Promosyon modülü
  • Mobil dostudur
  • Rakip SEO analizi
  • Google arama hacmi entegrasyonu
  • E-posta ve telefon desteği

Ödeme Sistemleriyle Entegrasyon

E-ticaret sayfaları için en önemli hususlardan birisi ödeme sistemleridir. Yaptığımız projelerde mağazanızın mevcut ödeme sistemlerini başarıyla bağlayabiliriz. Müşterilerinizin banka kartlarıyla, kredi kartlarıyla ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Ya da PayPal, kapıda ödeme, havale ile ödeme gibi alternatif ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kargo çözümlerinin entegre edilmesini isteyebilirsiniz. Müşterilerinizin nasıl ödeme yapacaklarına tamamen siz karar verebilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Ödeme Sistemlerinin Kullanımı

Sarayköy - E-ticaret sitenizin kullanım kolaylığı için çoklu ödeme seçenekleri büyük önem taşıyor. Eğer e-ticaret siteniz üzerinden kâr artışı sağlamak istiyorsanız müşterilerinize olabildiğince çeşitli ödeme seçenekleri sunmanız gerekir. Her müşterinin sahip olduğu ödeme araçları farklı olabilir. Bu yüzden de ne kadar fazla seçenek sunarsanız tercih edilirliğiniz o kadar yüksek olur. Havale, kredi kartı, mobil ödeme, kapıda ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri, taksitli ödeme seçenekleri web sitenizin kâr oranını yükseltecektir. Profesyonel tasarımlarımızda bütün ödeme yöntemleri sayfanıza entegre edilebilmektedir.

Profesyonel Bir Sarayköy - E-Ticaret Mağazası Oluşturmak Mı İstiyorsunuz

Profesyonel bir e-ticaret mağazasında mutlaka bulunması gereken detaylar vardır. Bu kapsamda web sitenizin telefon, tablet gibi mobil cihazlarla uyumlu olması gerekir. Her tarayıcı ve cihaz üzerinden sorunsuzca ç.alışıyor olmalıdır.

Site içi arama özellikleri güçlü olmalı, ziyaretçiler aradıklarını kolayca bularak satın alabiliyor olmalıdır. Ne kadar az adımda müşteri alışverişini tamamlayabilirse o kadar tercih edilirliğiniz iyi olacaktır.

Güvenlik olmazsa olmaz olup kendi bilgileriniz ve müşterilerinizin kişisel ve hesap bilgilerinin en iyi şekilde korunması gerekir. Sitenizin güvenlik sertifikası ile desteklenmelidir. Uzman ekibimiz bütün bu detayları ve daha fazlasını projelerine yansıtmaktadır.

Sorunuz var mı Sarayköy - E-ticaret hakkında? Bizimle iletişime geçin

Sarayköy için bir E-ticaret sitesi yapılması hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yoksa sadece uzmanlarımızdan biriyle tanışmak mı istiyorsunuz? Bizi arayın veya e-posta gönderin

0850 849 0101

Kaliteli bir hosting sunucusu ile Sarayköy - E-ticaret

Web Tasarımınızı Argeweb'in Hosting de barındırın

Hosting + SSL Sertifikası + Destek + Yedekler + Güvenlik güncellemeleri

Yıllık 38 euro

İletişime geçin

Kişisel Sarayköy - E-ticaret teklif mi isteyin.

En fazla 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Sarayköy İçin Profesyonel Bir Argeweb E-ticaret İhtiyacınız Mı Var?

Argeweb' in Sarayköy - E-ticaret alanında ihtiyaçlar sektöre göre değişebilir. Bu yüzden standart bir tasarım uygulamak mümkün değildir. Fakat iyi bir web sitesinin sahip olması gereken asgari gereklilikler vardır. Bunlardan birisi özgün olmasıdır. Sitenizin mutlaka size özgü olması gerekir. Web sitenizin özgünlüğü hem tasarımda hem de içerikte olmalıdır. Milyonlarca site içinde sizi farklı kılmalı, öne çıkarmalıdır.

Yine web sitenizin bütün bilgisayarlardan, tarayıcılardan, mobil cihazlardan erişilebilir olması gerekir. Bunun için tüm sistemlerinde html5 web standartları uygulanmalıdır. Potansiyel müşterileriniz baz alınmalı, siteye giren herhangi birisinin aradığı şeylere rahatça ulaşabilmesi sağlanmalı, menüler ve navigasyon buna göre hazırlanmalıdır. Hızlı yüklenebiliyor olmalı, herhangi bir sayfanızın 3 saniyeden uzun süre açılmayı beklememesi gerekmektedir. Bulunabilir olmanız için arama motoru optimizasyonunun en güncel algoritmalara göre yapılmış olması gerekmektedir. Argeweb olarak Sarayköy' da bütün bunları ve daha fazlasını sunuyoruz.

Argeweb’in Ayrıcalıklı Argeweb E-ticaret Süreçleri

E-ticaret ç.alışmalarında başarının anahtarlarından birisi tasarımı bir süreç dahilinde yapmaktır. Bunun için ilk olarak projelendirme gerekir. Projelendirme aşamasında firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilmeli, ürün ve hizmetlerinize dair resimler, açıklamalar, teknik dokümanlar ve diğer bütün belge, bilgilerin sitenizde nasıl yer alacağı kararlaştırılmalıdır. Alan adı ve hosting ihtiyacı belirlenmeli, elde edilen verilere gör kurgulama yapılmalıdır.

Daha sonra projenin hazırlanacağı platforma ve teknolojilere karar verilmelidir. Flash mı, html mi, veritabanı kullanılacak mı, hangileri kullanılacak, hangi programlama dili kullanılacak karar verilir. Ardından da tasarım sürecine geçilir. Renk paletleri seçimi, banner, logo ve sitede yer verilecek diğer görsel öğeler bu aşamada koordineli biçimde kararlaştırılır. Sonraki aşamada yazılım süreci başlar. İçerik yönetim sisteminin programlanması, admin paneli, veritabanı oluşturma ve kodlanması bu aşamada yapılır. Son olarak da test, yayınlanma ve yayın sonrası aşamalarla süreç tamamlanır. Argeweb olarak bütün Argeweb Sarayköy - E-ticaret süreçlerini hassasiyetle yürütüyor, yayın sonrası desteğimizi de devam ettiriyoruz.

Online Mağazanızın Uzmanlarca yapılması

Sarayköy - E-ticaret sitesi oluştururken pek çok detaya dikkat edilmelidir. Bir e-ticaret sitesi oluşturmak, normal bir web sitesi oluşturmaktan çok daha farklıdır. Çok daha etkileyici tasarımların oluşturulması gerekir. Oluşturulan tasarımların kullanıcı dostu olması büyük önem taşır.

Üst bilgi alanında logo yeri doğru belirlenmeli, üzerine tıklandığında ana sayfaya yönlendirecek link ile entegre edilmesi gerekmektedir. Navigasyon kullanıcı dostu olmalı, üye olan ve yeni üye olacak kişiler için giriş butonu konulmalıdır. Gerekli durumlarda fiziksel mağaza bulucu eklenmeli, farklı dil seçeneklerine yer verilmeli, ziyaretçiler için alışveriş sepeti erişim imkânı sunulmalıdır. Sitede yer alan ürünleri kolay bulmak için site içi arama eklenmeli, müşterilerde güven oluşturulması adına müşteri hizmetlerine daha kolay erişim için telefon numarası kaydedilmelidir.

Sadece ana sayfada değil, alt bilgi alanında, kategoriler kısmında, ürün sayfalarında, yönetici panelinde ve diğer alanlarda dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Argeweb profesyonel tasarım ekibimiz en gelişmiş teknolojiye sahip e-ticaret sitesi tasarımlarını olması gereken bütün detaylarıyla hazırlayıp kullanıma sunmaktadır.

Argeweb E-ticaret Çözümlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Argeweb E-ticaret alanında başarıya ulaşmanın en temel yolu, profesyonel bir E-ticaret şirketinden hizmet almaktır. Çünkü E-ticaret, multidisipliner bir iştir ve bünyesinde pek çok öğeyi barındırır. Bu yüzden E-ticaret firmasının teknik kadrosunun işe cevap verebilecek bilgideki insanlardan oluşması gerekir. UX tasarımcı, grafik ve UI tasarımcı, sistem mühendisi, veritabanı uzmanı ve internet reklamcısı kaliteli bir E-ticaret firmasında mutlaka bulunmalıdır.

Web sitesi, arama motorları için hazırlanır. Çünkü sitenizin hedef kitlenize ulaşmak için çıktığı vitrin, arama motorlarıdır. Bu yüzden Argeweb E-ticaret hizmeti veren firmanın arama motorları kavramını yeterince özümsemiş olması gerekir. Aksi taktirde sadece gereksiz masraf yapmış olursunuz. Gelen ziyaretçiler bir süre de olsa sitenizde kalmalıdır. Kalıp kalmayacaklarını belirleyecek olan ise sitenizin ilgi çekici, kolay gezilebilir, hatasız kodlanmış, tasarım ve programlama yönünden iyi olmasıyla mümkündür. Web isteniz geç yükleniyor, sık sık hatalar veriyor, renk paletleri gözü yoruyor ve neyin nerede olacağını kestirmek, bulmak sorun oluyorsa ziyaretçileriniz sitenizde hemen çıkacaklardır.

İnternet kullanım oranlarının her gün arttığı şu ortamda mobil kullanım oranı çok daha hızlı artmaktadır. Arama motorları da buna önem vermekte, hatta Google beş yılı aşkın süredir web sitelerini derecelendirirken mobil uyumlu olup olmadıklarını önceliklerden birisi kabul etmektedir. Bu yüzden web sitenizin responsive olması gereklidir. Argeweb olarak bütün bu detayların ve daha fazlasının göz önünde bulundurulduğu, geniş, profesyonel bir ekibin yürüttüğü projelere imza atıyoruz.

E-Ticaret Paketi

Sarayköy' da işletmenizi büyütebilmek, markanızın prestijini arttırmak ve satış rakamlarınızı arttırmak için geliştirilmiştir. İş modelinize uygun konseptte geliştirilecek olan e-ticaret sisteminde iş modelinize uygun özel tasarımlar yapılmakta, tercih edilen e-ticaret paketleri doğrultusunda güçlü bir altyapı sağlanmaktadır. Bütün paketlerde ticket desteği ve 7/24 telefon desteği sağlanmaktadır.

Hemen Başvur

Sarayköy E-Ticaret Paketleri

Profesyonel Çözümler

Argeweb' in Sarayköy - E-Ticaret çözümleri ile işletmenizi tüm dünyada görünür kılın, satışlarınızı artırın, dünyaya açılın!

Özellikler Basic 1500₺ Professional 2500₺ Premium 4500₺ Enterprise Teklif Alın!
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 1000 GB 2000 GB 3000 GB 5000 GB
Web Alanı / Database Alanı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Toplu Mail Gönderimi
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Responsive Arayüz Tasarım
Üyeliksiz Alışveriş
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
E-Posta Hesabı
İstatistik ve Raporlama
Sosyal Medya Pazarlama
Google Yönetim Araçları
WhatsApp Sipariş
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Google Merchant Center Entegrasyonu
Kargo Yönetimi
Online Fatura Modülü
Ürün Özelleştirme
Blog / İçerik Yönetimi
XML Entegrasyonları
Promosyon Modülü
Havale İle Ödeme
Kapıda Ödeme
Anında Sanal POS
Kredi Kartı İle Ödeme
3D Secure İle Ödeme
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma
Iyzıco İle Ödeme
PayTR ile Ödeme
PayU İle Ödeme
Ürüne Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Markaya Özel Meta Bilgisi Tanımlama
İçerik Sayfalarına Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Dinamik Sitemap
Yönetilebilir Robots.Txt Dosyası
En Gelişmiş Seo Yönetim Paneli
Resimlere Otomatik Alt Etiketi Yazdırma
Otomatik 404 Sayfası Oluşumu
301 Yönlendirme Paneli
Google Rich Snippets
Ürün Site içi Anahtar Kelime Etiketleme
Css Ve Js Sıkıştırma
H (Heading Tags) Etiketleri
Web 2.0 Standartlarında Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı
Ürünleri Zoom İle Büyültme
Tut Sürükle İle Ürün Sıralama
Fırsat Ürünleri Slideri
Tutup Sürükleme İle Sınırsız Resim Yükleme
Ürün Yorumlama
Ürün Tavsiye Etme
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleyebilme
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama
Etiket Tanımlama
Ekstra Ürün Detay Sekmesi Ekleme
360 Derece Ürün Fotoğrafı Yükleme
Karşılaştırmalı Ürün Modülü Modülü
Toplu Ürün Güncelleme
Dosya, Video Ekleme
Detaylı Filtreleme
Teknik Detaylar İle Filtreleme
İlgili Ürün Tanımlama
Müşteriyle Mesajlaşma Modülü
Ticket Yönetim Sistemi
Üyelik Doğrulama & Onay
Varyant (Ek Seçenek) Yönetimi
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme
Sipariş ver Sipariş ver Sipariş ver Bilgi al

Sarayköy - E-Ticaret ile Satış Rakamlarınızı En Üst Seviyeye Taşıyın

Geliştirmiş olduğumuz e-ticaret sistemi tamamen işletmenizi büyütmeniz için tasarlanmıştır. Her projemiz özgün olmakta, tamamen size özel konsept tasarım ve tercih edilen güçlü e-ticaret altyapısı ile çözüm üretilmektedir. Pek çok farklı e-ticaret paketleri ile her işletmeye, her şirkete uygun bir seçim yapabilme olanağı vardır. Hangi paketimizi seçerseniz seçin tarafınıza 7/24 telefon desteği ve ticket desteği sağlanmakta, sorunsuz e-ticarete ortam oluşturulmaktadır. Sunmuş olduğumuz e-ticaret paketlerinde sizleri bekleyen en büyük avantajlar şunlardır:

• Size özel konsept tasarıma sahip olacaksınız.

Modern tasarımlarla müşterilerinize eşsiz bir e-ticaret deneyimi yaşatabilir hem onları mutlu edebilir hem satış gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Güçlü bir e-ticaret altyapısıyla destek alacaksınız.

Tamamen özgün yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza uygun e-ticaret çözümlerine sahip olabilir, sektörünüzde farklı olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

• Kolay yönetim paneli ile tanışacaksınız.

Müşterileriniz rahatça alışveriş yapabildiği gibi yönetici olarak sizler de içeriklerinizi düzenleyebilir, yeni içerikler ekleyebilir veya mevcut içeriklerinizi rahatça kaldırabilirsiniz.

Sarayköy' da Her Zaman Hizmet Veren Bir Mağaza

Sarayköy - E-Ticaret, sınırları tamamen ortadan kaldıran bir sistem. Oysa fiziki olarak bir mağaza sahibi iseniz hedef kitleniz bellidir. Sadece lokasyonunuza hitap edebilirsiniz. En iyi ütün veya hizmeti en uygun fiyata satıyor olsanız dahi hitap edebileceğiniz sayı bellidir. Fakat bir e-ticaret sitesi ile bütün dünya sizin oyun alanınızdır. Özellikle de mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi ile her insanın cebine girebilir, her an, her yerden size ulaşabilmeleri imkânı sağlayabilirsiniz.

Fiziki bir mağazanız varsa mesai saati kavramı vardır. Akşam ve geceleri, hafta sonları ve diğer resmî tatillerde mağazanızı ç.alıştıramazsınız. Oysa e-ticaret sitenizi her zaman ç.alıştırabilirsiniz. 7/24 açık bir mağazaya sahip olursunuz ve siz tatildeyken, uykudayken ya da sevdiklerinize zaman ayırırken mağazanız işlemeye devam eder.

E-ticaret paketleri ile giriş yapabileceğiniz e-ticaretin öne önemli artılarından birisi maliyetin düşük olmasıdır. Bir fiziki mağazanız olsa ve ikinci bir fiziki mağaza açmak isteseniz çok büyük masraflar yapmanız gerekir. Oysa doğrudan bir e-ticaret sitesi kurmak ve satış yapmaya başlamak çok daha düşük maliyetli ve çok daha kazançlıdır. Bu düşük maliyetlerin bir kısmını ise müşterilerinize indirimli fiyatlar şeklinde yansıtabilirsiniz.

E-ticaret siteminde maliyetleri düşünen etkenlerde bazıları reklam ve pazarlama giderleri, organik arama motoru trafiği, sosyal medya trafiği, tıklama başına ödeme, uygun fiyatlı reklam kanallarını kullanma gibi sıralanabilir. Ayrıca personel dosya takipleri, faturalandırmalar, ödeme envanter yönetimi ile diğer operasyonel süreçlerin tamamı e-ticaret sistemi üzerinden çok daha kolay çok daha masrafsız yapılabilir.

Bütün Cihazlarla Uyumlu Bir Sarayköy - E-Ticaret Sistemi

Online satış yaptığınız sitenin, Sarayköy ve çevresinde daha çok kullanıcıya ulaşabilmesi ve kolay bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmesi için bütün akıllı telefonlardan ve tabletlerden görüntülenebilir olması gerekir. Sarayköy - E-ticaret paketleri bu ayrıcalığı sizlere sunuyor. Üstelik bütün görüntü yönetimini yönetim arabiriminden istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Fiziki mağazanızı ziyaret edebilmek, ürün ve hizmetlerinizi görebilmek için müşterilerinizin uzak mesafeler kat etmesi gerekir. Oysa e-ticaret ile diledikleri yerden, diledikleri zaman mağazanızı ziyaret edebilirler. Tek ihtiyaçları internet ve internete girebilen bir cihazdır. Bunlara sahip oldukları taktirde dünyanın her yerinden sizin müşteriniz olabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın alabilirler.


Sarayköy E-Ticaret paketlerimiz 1500 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetinizde.

Sarayköy E-ticaret siteleri için en uygun templateleri tabi ki de bizim sitemizden bulabilirsiniz. Market sektöründen tutunda Oto tamir sektörüne kadar aklınıza gelebilecek her sektöre uygun templatelerimiz mevcuttur.

Sarayköy E-ticaret sektöründe Seo danışmanlığı için özel fiyat alabilmek adına tarafımıza ulaşarak , diyalog kurduktan sonra fiyat teklifi istemeniz gereklidir.

Sarayköy E-ticaret sektöründe yolunuzu kaybetmemek adına, nasıl ilerlemeniz gerektiğiyle alakalı tüm sorularınızın cevaplarını alabilmek için bize başvurmalısınız.

Alacağınız hizmeti kendi hedeflerinize göre belirlemelisiniz. Diyelim ki siz tüm Türkiye’ye satış yapmak istiyorsunuz o zaman ona göre bir danışmanlık talep etmeniz gerekiyor yada sadece bulunduğunuz bölgede satış yapmak istiyorsunuz o zaman da Yerel Seo gibi, Seo danışmanınızın göstereceği yoldan gitmelisiniz.