WhatsApp

E-ticaret

E-ticaret

Bir E-Ticaret Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

Yeni nesil ticaret ortamında yer almak istiyor ve bir e-ticaret sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz? Ya da arzuluyorsunuz?

Argeweb olarak 15 yıla yakın süredir dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için e-ticaret siteleri geliştiriyoruz. Dilerseniz tek bir ürünü/hizmeti, dilerseniz birden çok ürünü/hizmeti pazarlayabileceğiniz mağazalar yapıyoruz. Üstelik bunun için büyük servetler ödemenize gerek yok.

İletişime geçin

E-ticaret Sitesi Temel

E-ticaret Standard

E-ticaret sitesi Temel paketimiz daha uygun maliyetlidir. Başlangıç seviyesinde bir online mağazaya sahip olmak isteyenler için uygundur. Hem sadece tek ürün satışı hem de çok sayıda farklı ürün satışı yapabilirsiniz.

E-ticaret Pro

E-ticaret Pro

E-ticaret sitesi Pro paketimiz içerik olarak daha gelişmiştir. Avantajları müşteri ve yönetici açısından daha fazladır. Kişiselleştirmeye daha müsaittir. Çok sayıda ürün satışı için ya da tek bir ürün satışı için tercih edebilirsiniz.

E-ticaret Sitesinin Sağlayacağı Avantajlar

E-ticaret sitesi, gelişmiş yazılım teknolojileri ile şirketinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ticaretin elektronik hali olması sebebiyle bütün işlemler dijital ortamda gerçekleştirilir. Hazırlanacak olan web sitesi satış hacmine göre detaylandırılır. Satış hacmine göre alan adı ve hosting seçimi, ticari deneyiminizin kalitesini etkiler.

Başarılı bir e-ticaret sitesi zaman, mekân sınırını ortadan kaldırır. Türkiye’nin her yerine, hatta dünyanın her yerine ürünlerinizi, hizmetlerinizi satabilmenizi, pazarlayabilmenizi sağlar. Mesai saatleri dışında dahi, 7/24 sizin adınıza çalışır. Sipariş kaydı oluşturmaya devam eder. Kullanıcı açısından zaman tasarrufu sağladığı gibi yönetici tarafından da yönetimi kolay bir mağaza olanağı sağlar. Argeweb olarak iki farklı e-ticaret paketi sunuyor, ihtiyacınıza en uygun paketi seçmenizi sağlıyoruz.

E-ticaret paketlerimizin her ikisi de son derece esnektir. Bu sayede kurumsal kimliğinize tamamen entegre edilebilir. İhtiyaçlarınıza en uyumlu hale getirilebilir.

  • Ürün karşılaştırma modülü
  • Akıllı filtre ve ürün seçenekleri
  • Online fatura modülü
  • Ürün kişiselleştirme
  • XML tedarikçi modülü
  • Promosyon modülü
  • Mobil dostudur
  • Rakip SEO analizi
  • Google arama hacmi entegrasyonu
  • E-posta ve telefon desteği

Ödeme Sistemleriyle Entegrasyon

E-ticaret sayfaları için en önemli hususlardan birisi ödeme sistemleridir. Yaptığımız projelerde mağazanızın mevcut ödeme sistemlerini başarıyla bağlayabiliriz. Müşterilerinizin banka kartlarıyla, kredi kartlarıyla ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Ya da PayPal, kapıda ödeme, havale ile ödeme gibi alternatif ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kargo çözümlerinin entegre edilmesini isteyebilirsiniz. Müşterilerinizin nasıl ödeme yapacaklarına tamamen siz karar verebilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Ödeme Sistemlerinin Kullanımı

E-ticaret sitenizin kullanım kolaylığı için çoklu ödeme seçenekleri büyük önem taşıyor. Eğer e-ticaret siteniz üzerinden kar artışı sağlamak istiyorsanız müşterilerinize olabildiğince çeşitli ödeme seçenekleri sunmanız gerekir. Her müşterinin sahip olduğu ödeme araçları farklı olabilir. Bu yüzden de ne kadar fazla seçenek sunarsanız tercih edilirliğiniz o kadar yüksek olur. Havale, kredi kartı, mobil ödeme, kapıda ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri, taksitli ödeme seçenekleri web sitenizin kar oranını yükseltecektir. Profesyonel tasarımlarımızda bütün ödeme yöntemleri sayfanıza entegre edilebilmektedir.

Profesyonel Bir E-Ticaret Mağazası Oluşturmak Mı İstiyorsunuz

Profesyonel bir e-ticaret mağazasında mutlaka bulunması gereken detaylar vardır. Bu kapsamda web sitenizin telefon, tablet gibi mobil cihazlarla uyumlu olması gerekir. Her tarayıcı ve cihaz üzerinden sorunsuzca çalışıyor olmalıdır.

Site içi arama özellikleri güçlü olmalı, ziyaretçiler aradıklarını kolayca bularak satın alabiliyor olmalıdır. Ne kadar az adımda müşteri alışverişini tamamlayabilirse o kadar tercih edilirliğiniz iyi olacaktır.

Güvenlik olmazsa olmaz olup kendi bilgileriniz ve müşterilerinizin kişisel ve hesap bilgilerinin en iyi şekilde korunması gerekir. Sitenizin güvenlik sertifikası ile desteklenmelidir. Uzman ekibimiz bütün bu detayları ve daha fazlasını projelerine yansıtmaktadır.

Sorunuz var mı E-ticaret hakkında? Bizimle iletişime geçin

Bir E-ticaret sitesi yapılması hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yoksa sadece uzmanlarımızdan biriyle tanışmak mı istiyorsunuz? Bizi arayın veya e-posta gönderin

0850 849 0101

Kaliteli bir hosting sunucusu ile E-ticaret

Web Tasarımınızı Argeweb'in Hosting de barındırın

Hosting + SSL Sertifikası + Destek + Yedekler + Güvenlik güncellemeleri

Yıllık 38 euro

İletişime geçin

Kişisel E-ticaret teklif mi isteyin.

En fazla 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Profesyonel Argeweb E-ticaret İhtiyacınız Mı Var?

Argeweb E-ticaret alanında ihtiyaçlar sektöre göre değişebilir. Bu yüzden standart bir tasarım uygulamak mümkün değildir. Fakat iyi bir web sitesinin sahip olması gereken asgari gereklilikler vardır. Bunlardan birisi özgün olmasıdır. Sitenizin mutlaka size özgü olması gerekir. Web sitenizin özgünlüğü hem tasarımda hem de içerikte olmalıdır. Milyonlarca site içinde sizi farklı kılmalı, öne çıkarmalıdır.

Yine web sitenizin bütün bilgisayarlardan, tarayıcılardan, mobil cihazlardan erişilebilir olması gerekir. Bunun için tüm sistemlerinde html5 web standartları uygulanmalıdır. Potansiyel müşterileriniz baz alınmalı, siteye giren herhangi birisinin aradığı şeylere rahatça ulaşabilmesi sağlanmalı, menüler ve navigasyon buna göre hazırlanmalıdır. Hızlı yüklenebiliyor olmalı, herhangi bir sayfanızın 3 saniyeden uzun süre açılmayı beklememesi gerekmektedir. Bulunabilir olmanız için arama motoru optimizasyonunun en güncel algoritmalara göre yapılmış olması gerekmektedir. Argeweb olarak bütün bunları ve daha fazlasını sunuyoruz.

Argeweb’in Ayrıcalıklı Argeweb E-ticaret Süreçleri

E-ticaret çalışmalarında başarının anahtarlarından birisi tasarımı bir süreç dahilinde yapmaktır. Bunun için ilk olarak projelendirme gerekir. Projelendirme aşamasında firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilmeli, ürün ve hizmetlerinize dair resimler, açıklamalar, teknik dokümanlar ve diğer bütün belge, bilgilerin sitenizde nasıl yer alacağı kararlaştırılmalıdır. Alan adı ve hosting ihtiyacı belirlenmeli, elde edilen verilere gör kurgulama yapılmalıdır.

Daha sonra projenin hazırlanacağı platforma ve teknolojilere karar verilmelidir. Flash mı, html mi, veritabanı kullanılacak mı, hangileri kullanılacak, hangi programlama dili kullanılacak karar verilir. Ardından da tasarım sürecine geçilir. Renk paletleri seçimi, banner, logo ve sitede yer verilecek diğer görsel öğeler bu aşamada koordineli biçimde kararlaştırılır. Sonraki aşamada yazılım süreci başlar. İçerik yönetim sisteminin programlanması, admin paneli, veritabanı oluşturma ve kodlanması bu aşamada yapılır. Son olarak da test, yayınlanma ve yayın sonrası aşamalarla süreç tamamlanır. Argeweb olarak bütün Argeweb E-ticaret süreçlerini hassasiyetle yürütüyor, yayın sonrası desteğimizi de devam ettiriyoruz.

Online Mağazanızın Uzmanlarca yapılması

E-ticaret sitesi oluştururken pek çok detaya dikkat edilmelidir. Bir e-ticaret sitesi oluşturmak, normal bir web sitesi oluşturmaktan çok daha farklıdır. Çok daha etkileyici tasarımların oluşturulması gerekir. Oluşturulan tasarımların kullanıcı dostu olması büyük önem taşır.

Üst bilgi alanında logo yeri doğru belirlenmeli, üzerine tıklandığında ana sayfaya yönlendirecek link ile entegre edilmesi gerekmektedir. Navigasyon kullanıcı dostu olmalı, üye olan ve yeni üye olacak kişiler için giriş butonu konulmalıdır. Gerekli durumlarda fiziksel mağaza bulucu eklenmeli, farklı dil seçeneklerine yer verilmeli, ziyaretçiler için alışveriş sepeti erişim imkânı sunulmalıdır. Sitede yer alan ürünleri kolay bulmak için site içi arama eklenmeli, müşterilerde güven oluşturulması adına müşteri hizmetlerine daha kolay erişim için telefon numarası kaydedilmelidir.

Sadece ana sayfada değil, alt bilgi alanında, kategoriler kısmında, ürün sayfalarında, yönetici panelinde ve diğer alanlarda dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Argeweb profesyonel tasarım ekibimiz en gelişmiş teknolojiye sahip e-ticaret sitesi tasarımlarını olması gereken bütün detaylarıyla hazırlayıp kullanıma sunmaktadır.

Argeweb E-ticaret Çözümlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Argeweb E-ticaret alanında başarıya ulaşmanın en temel yolu, profesyonel bir E-ticaret şirketinden hizmet almaktır. Çünkü E-ticaret, multidisipliner bir iştir ve bünyesinde pek çok öğeyi barındırır. Bu yüzden E-ticaret firmasının teknik kadrosunun işe cevap verebilecek bilgideki insanlardan oluşması gerekir. UX tasarımcı, grafik ve UI tasarımcı, sistem mühendisi, veritabanı uzmanı ve internet reklamcısı kaliteli bir E-ticaret firmasında mutlaka bulunmalıdır.

Web sitesi, arama motorları için hazırlanır. Çünkü sitenizin hedef kitlenize ulaşmak için çıktığı vitrin, arama motorlarıdır. Bu yüzden Argeweb E-ticaret hizmeti veren firmanın arama motorları kavramını yeterince özümsemiş olması gerekir. Aksi taktirde sadece gereksiz masraf yapmış olursunuz. Gelen ziyaretçiler bir süre de olsa sitenizde kalmalıdır. Kalıp kalmayacaklarını belirleyecek olan ise sitenizin ilgi çekici, kolay gezilebilir, hatasız kodlanmış, tasarım ve programlama yönünden iyi olmasıyla mümkündür. Web isteniz geç yükleniyor, sık sık hatalar veriyor, renk paletleri gözü yoruyor ve neyin nerede olacağını kestirmek, bulmak sorun oluyorsa ziyaretçileriniz sitenizde hemen çıkacaklardır.

İnternet kullanım oranlarının her gün arttığı şu ortamda mobil kullanım oranı çok daha hızlı artmaktadır. Arama motorları da buna önem vermekte, hatta Google beş yılı aşkın süredir web sitelerini derecelendirirken mobil uyumlu olup olmadıklarını önceliklerden birisi kabul etmektedir. Bu yüzden web sitenizin responsive olması gereklidir. Argeweb olarak bütün bu detayların ve daha fazlasının göz önünde bulundurulduğu, geniş, profesyonel bir ekibin yürüttüğü projelere imza atıyoruz.