WhatsApp

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret e başlayın

İşletmenizi büyütebilmek, markanızın prestijini arttırmak ve satış rakamlarınızı arttırmak için geliştirilmiştir. İş modelinize uygun konseptte geliştirilecek olan e-ticaret sisteminde iş modelinize uygun özel tasarımlar yapılmakta, tercih edilen e-ticaret paketleri doğrultusunda güçlü bir altyapı sağlanmaktadır. Bütün paketlerde ticket desteği ve 7/24 telefon desteği sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için İletişim

E-Ticaret Paketleri

Professional Solutions

Argeweb E-Ticaret çözümleri ile işletmenizi tüm dünyada görünür kılın, satışlarınızı artırın, dünyaya açılın!

Özellikler Basic 1500₺ Professional 2500₺ Premium 4500₺ Enterprise Teklif Alın!
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 1000 GB 2000 GB 3000 GB 5000 GB
Web Alanı / Database Alanı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Toplu Mail Gönderimi
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Responsive Arayüz Tasarım
Üyeliksiz Alışveriş
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
E-Posta Hesabı
İstatistik ve Raporlama
Sosyal Medya Pazarlama
Google Yönetim Araçları
WhatsApp Sipariş
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Google Merchant Center Entegrasyonu
Kargo Yönetimi
Online Fatura Modülü
Ürün Özelleştirme
Blog / İçerik Yönetimi
XML Entegrasyonları
Promosyon Modülü
Havale İle Ödeme
Kapıda Ödeme
Anında Sanal POS
Kredi Kartı İle Ödeme
3D Secure İle Ödeme
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma
Iyzıco İle Ödeme
PayTR ile Ödeme
PayU İle Ödeme
Ürüne Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Markaya Özel Meta Bilgisi Tanımlama
İçerik Sayfalarına Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Dinamik Sitemap
Yönetilebilir Robots.Txt Dosyası
En Gelişmiş Seo Yönetim Paneli
Resimlere Otomatik Alt Etiketi Yazdırma
Otomatik 404 Sayfası Oluşumu
301 Yönlendirme Paneli
Google Rich Snippets
Ürün Site içi Anahtar Kelime Etiketleme
Css Ve Js Sıkıştırma
H (Heading Tags) Etiketleri
Web 2.0 Standartlarında Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı
Ürünleri Zoom İle Büyültme
Tut Sürükle İle Ürün Sıralama
Fırsat Ürünleri Slideri
Tutup Sürükleme İle Sınırsız Resim Yükleme
Ürün Yorumlama
Ürün Tavsiye Etme
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleyebilme
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama
Etiket Tanımlama
Ekstra Ürün Detay Sekmesi Ekleme
360 Derece Ürün Fotoğrafı Yükleme
Karşılaştırmalı Ürün Modülü Modülü
Toplu Ürün Güncelleme
Dosya, Video Ekleme
Detaylı Filtreleme
Teknik Detaylar İle Filtreleme
İlgili Ürün Tanımlama
Müşteriyle Mesajlaşma Modülü
Ticket Yönetim Sistemi
Üyelik Doğrulama & Onay
Varyant (Ek Seçenek) Yönetimi
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme
Sipariş ver Sipariş ver Sipariş ver Bilgi al

E-Ticaret ile Satış Rakamlarınızı En Üst Seviyeye Taşıyın

Geliştirmiş olduğumuz e-ticaret sistemi tamamen işletmenizi büyütmeniz için tasarlanmıştır. Her projemiz özgün olmakta, tamamen size özel konsept tasarım ve tercih edilen güçlü e-ticaret altyapısı ile çözüm üretilmektedir. Pek çok farklı e-ticaret paketleri ile her işletmeye, her şirkete uygun bir seçim yapabilme olanağı vardır. Hangi paketimizi seçerseniz seçin tarafınıza 7/24 telefon desteği ve ticket desteği sağlanmakta, sorunsuz e-ticarete ortam oluşturulmaktadır. Sunmuş olduğumuz e-ticaret paketlerinde sizleri bekleyen en büyük avantajlar şunlardır:

• Size özel konsept tasarıma sahip olacaksınız.

Modern tasarımlarla müşterilerinize eşsiz bir e-ticaret deneyimi yaşatabilir hem onları mutlu edebilir hem satış gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Güçlü bir e-ticaret altyapısıyla destek alacaksınız.

Tamamen özgün yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza uygun e-ticaret çözümlerine sahip olabilir, sektörünüzde farklı olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

• Kolay yönetim paneli ile tanışacaksınız.

Müşterileriniz rahatça alışveriş yapabildiği gibi yönetici olarak sizler de içeriklerinizi düzenleyebilir, yeni içerikler ekleyebilir veya mevcut içeriklerinizi rahatça kaldırabilirsiniz.

Her Zaman Hizmet Veren Bir Mağaza

E-Ticaret, sınırları tamamen ortadan kaldıran bir sistem. Oysa fiziki olarak bir mağaza sahibi iseniz hedef kitleniz bellidir. Sadece lokasyonunuza hitap edebilirsiniz. En iyi ütün veya hizmeti en uygun fiyata satıyor olsanız dahi hitap edebileceğiniz sayı bellidir. Fakat bir e-ticaret sitesi ile bütün dünya sizin oyun alanınızdır. Özellikle de mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi ile her insanın cebine girebilir, her an, her yerden size ulaşabilmeleri imkânı sağlayabilirsiniz.

Fiziki bir mağazanız varsa mesai saati kavramı vardır. Akşam ve geceleri, hafta sonları ve diğer resmî tatillerde mağazanızı çalıştıramazsınız. Oysa e-ticaret sitenizi her zaman çalıştırabilirsiniz. 7/24 açık bir mağazaya sahip olursunuz ve siz tatildeyken, uykudayken ya da sevdiklerinize zaman ayırırken mağazanız işlemeye devam eder.

E-ticaret paketleri ile giriş yapabileceğiniz e-ticaretin öne önemli artılarından birisi maliyetin düşük olmasıdır. Bir fiziki mağazanız olsa ve ikinci bir fiziki mağaza açmak isteseniz çok büyük masraflar yapmanız gerekir. Oysa doğrudan bir e-ticaret sitesi kurmak ve satış yapmaya başlamak çok daha düşük maliyetli ve çok daha kazançlıdır. Bu düşük maliyetlerin bir kısmını ise müşterilerinize indirimli fiyatlar şeklinde yansıtabilirsiniz.

E-ticaret siteminde maliyetleri düşünen etkenlerde bazıları reklam ve pazarlama giderleri, organik arama motoru trafiği, sosyal medya trafiği, tıklama başına ödeme, uygun fiyatlı reklam kanallarını kullanma gibi sıralanabilir. Ayrıca personel dosya takipleri, faturalandırmalar, ödeme envanter yönetimi ile diğer operasyonel süreçlerin tamamı e-ticaret sistemi üzerinden çok daha kolay çok daha masrafsız yapılabilir.

Bütün Cihazlarla Uyumlu Bir E-Ticaret Sistemi

Online satış yaptığınız sitenin daha çok kullanıcıya ulaşabilmesi ve kolay bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmesi için bütün akıllı telefonlardan ve tabletlerden görüntülenebilir olması gerekir. E-ticaret paketleri bu ayrıcalığı sizlere sunuyor. Üstelik bütün görüntü yönetimini yönetim arabiriminden istediğinizde değiştirebilirsiniz.

In order to visit your physical store and see your products and services, your customers need to travel long distances. However, with e-commerce, they can visit your store from wherever and whenever they want. All they need is the internet and a device that can access the internet. If they have these, they can be your customers from all over the world and buy your products and services.