WhatsApp

Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi Tasarımı

Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel olarak ya da amatör fotoğrafçılıkla mı uğraşıyorsunuz? Kameranızı, lensinizi ayarladınız, yıllar içinde pek çok eşsiz kare yakaladınız; fakat bunları insanlara gösterecek bir mecra mı arıyorsunuz? Bunun için teknolojiyi kullanabilirsiniz ve sahip olacağınız bir web sitesinden daha iyi bir alternatif olmayacaktır. Fotografçılar için web tasarım çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizi farklı kılmak ve hayallerinize ulaşmanız için çalışıyoruz. Fotoğraflarınızı en güzel biçimde sergileyebileceğiniz, satışını yapabileceğiniz, işinizi büyüterek geleceğe yürümeniz adına en iyi web sitelerini tasarlıyoruz.

Fotoğraflarınızı Kolayca Yönetebileceğiniz Bir Web sitesi

Fotoğraf, görselliğe dayalıdır. Bugün fotoğraf çekimlerinde kullanılabilmek için geliştirilmiş ileri teknoloji ekipmanlar mevcuttur. Üstelik orijinal kareler yakalamak önemli olduğu gibi bir o kadar zordur. Fakat siz bütün bunları başardınız ve fotoğraflarınızı insanlarla paylaşmak istiyorsunuz. Bu durumda en iyi çözüm kendi kişisel sitenizi kurmaktır. Size özel, çektiğiniz sanat eserlerini görücüye çıkaracağınız bir web sitesi tasarlamaktır. Bu site tamamen size ait olacağı için hayal dünyanızı ve zevklerinizi yansıtacak özelikte olmalıdır.

Firma olarak ihtiyacınız olan fotografçılar için web tasarım sitesini rahatlıkla karşılayabilecek deneyime ve uzmanlığa sahibiz. Sitenizde kendi galerinizi oluşturabileceğiniz gibi iletişim bilgilerinizi paylaşarak kendinizin reklamını da yapabilirsiniz. Hizmet detaylarınızı açıklayarak yeni müşterilere ulaşabilir, organizasyonların aranan fotografçısı haline gelebilirsiniz. Üstelik hazırlayacak olduğumuz sayfa mobil cihazlarla da uyumludur. Mobil optimizasyonu sayesinde gerek siteniz gerekse sanat eserleriniz en başarılı biçimde gösterilebilecektir.

Argeweb Fotografçı Sitesinin Ayrıcalıkları

Argeweb olarak fotografçılar için web tasarım çözümleri üreterek pek çok ayrıcalığa sahip olmanızı sağlıyoruz. Bunlardan yalnızca bazıları şunlardır:

·         Alanlarınızı dilediğiniz gibi bölebilir, esnek şekilde yönetebilirsiniz.

·         Parola korumalı albümlerle sayfalarınızı genişletebilirsiniz.

·         Birbirinden farklı mizanpajlar kullanabilir, resimlerinizi dilediğiniz görsellikte sayfanıza yansıtabilirsiniz.

·         Arama motoru dostu bir web sitesi sahibi olacağınız için anahtar kelime aramalarında rahatlıkla eşleşebilir, en üst sıralarda yer alabilirsiniz.

·         Ürün ve hizmetlerinizi sergilemek ya da satışını yapmak için sayfanızı kullanabilirsiniz. Bunun için mağazanızı genişletebilir, ödeme sistemleri entegre edilmesi isteyebilirsiniz.

Wordpress Altyapısına Sahip Fotoğrafçı Sitesi

Fotografçılar için web tasarım hizmetlerimizde iki farklı paketimiz bulunuyor. Bunlardan birisi istediğiniz web tasarımın tamamıyla sıfırdan yapılmasıdır. Herhangi bir web tasarım yazılımından yararlanılmaz. Kodlamalar, grafikler, tasarımlar her yönüyle size özeldir. Hem ürün, hizmet sergilemesi için hem de satış yapmak için rahatlıkla sitenizi kullanabilirsiniz.

Fotografçılar için web tasarım paketlerimizin bir diğeri web kurulum altyapısından yararlanmaktır. Ekiplerimiz dünya standartlarında sonuçlar ortaya çıkması için WordPress ile siteleriniz oluşturulmaktadır. WordPress ile hazırlandığı taktirde dahi her detay kişiselleştirilir. WordPress altyapısı sürekli geliştirildiği için sizin sitenizin altyapısı da daima güncel kalmış olur. Yüzlerce WordPress aracı sayesinde sitenizde ileri düzey kişiselleştirmeler yapabilirsiniz. Argeweb olarak uzman ekibimizle sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak her zaman en iyi çözümleri geliştiriyoruz.