WhatsApp

Google Ads Yönetimi

Google Ads ile Üst Sıralara Çıkarak Müşterilerinize Daha Çabuk Ulaşın!

Dijital dünyada yer almak çok önemlidir. Kurumsal veya bireysel web siteniz ile Google Adwords aracılığıyla müşterilerinizin ilk tercihi olabilirsiniz. Fakat sadece bu yetmez. Milyonlarca web sitesi arasında Google sıralamalarında ilk sayfalarda, en üst sıralarda yer almanız yabana atılamayacak kadar önemli bir konudur. Bunu yapamadığınız taktirde en iyi hizmeti, en uygun fiyata verseniz, çok iyi görünen bir web sitesine sahip olsanız dahi yeterince ziyaretçi çekemezsiniz. İşte Argeweb olarak Google Adwords çalışmalarımızla tam da bunu yapıyoruz. Web sitelerinizi Google ile tam entegre çalıştırarak bulunabilme yeteneğinizi en iyi seviyeye taşıyoruz.

İletişime geçin
testi

Google Ads Başarınız Bulunabilirliğinizi Belirler

Bugün hangi sektörde olursanız olun yalnız değilsiniz. Onlarca, belki de yüzlerce rakibiniz var. Bugün sadece Türkiye’de 10 milyondan fazla web sitesi bulunuyor. Sizin sitenizin bütün bunlar arasından sıyrılarak ilk sıralara yükselmesi gerekiyor.

Araştırmalara göre Google’da arama yapan kullanıcıların %69’u ihtiyaçlarını ilk sayfadan karşılıyor. Büyük çoğunluğu da ilk üçteki web sitelerine girip ihtiyaçlarını bulmayı tercih ediyor. Bu yüzden de sizin için Google arama motorunda en üst sıralarda yer almak çok büyük önem taşıyor.

Google Ads çalışmalarımızla web sitelerinizi Google algoritmaları ile en uyumlu hale getiriyor, bu sayede reklam-ziyaretçi trafiğinizin en iyi noktaya gelmesini sağlıyoruz. Eğer bu yapılmazsa arama motorları sizin bir web siteniz olduğunu, kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve işletmenizin nerede olduğunu bilmesi imkânsız olur. Bu nedenle web sitenizin Google’ın en önemli servisleriyle kaydolması gerekir. Adwords hizmetimiz ile bunu yapacağımızdan ve Google’da sizin layıkıyla tanıtacağımızdan emin olabilirsiniz.

Web Sitenizi Google’da Daha Yükseğe Nasıl Çıkarırız?

● Farkındalığınızı Arttırarak

Farkındalığı arttırmak için web sitenizi Google Ads, Google My Company, Google Search Console ve Google Haritalar gibi önemli Google servislerine kaydediyoruz. Bu sayede arama motorları sizin kim olduğunuz, ne yaptığınızı ve işletmenizin nerede olduğunu bilebiliyorlar.

● Ölçümlemeler Yaparak

Siteniz için ölçümlemeler yapılabilmesi için web sitenizi Google Analytics’e kaydediyoruz. Bu sayede web sitenizi kaç kişi ziyaret etmiş, hangi sayfalar ne kadar görüntülenmiş, ziyaretçileriniz web sitenizde ne kadar kalmış, hangi linkleriniz tıklanmış gibi bütün detaylar ölçülebilir. Bütün bu bilgilerle web sitenizi daha iyi optimize edebiliriz.

● Optimize Ederek

Google algoritmaları anahtar kelimeler ile listeleme yapar. Anahtar kelimelerinizin başlıklarda, alt başlıklarda ve metinlerde uygun oranda, uygun şekilde yer alması gerekir. Bunun için bütün detayları ayarlayarak içeriklerinizi algoritmalarla tam optimize ediyoruz.

İletişime geçin

Google Ads Paketlerimiz

Google Ads için anahtar kelime belirlemek en öneli husustur. İyi bir anahtar kelime araması ile rekabet ettiğiniz alanda öne geçebilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Sektörünüz için en iyi anahtar kelimeler hangileridir?
  • Rakipleriniz en sık hangi kelimeler ile bulunuyor?
  • Bu rekabet ortamında rakiplerinizin kullandığı anahtar kelimeler ile web sitenizi optimize etmek ne kadar mantıklı?
  • Şirketiniz için en doğru anahtar kelimeler hangileri?

Argeweb uzman ekibimiz bütün bu detayları açıklığa kavuşturmak için gerekli araçlara ve profesyonelliğe sahiptirler.

İletişime geçin

Google’da sürdürülebilirliği yüksek bir pozisyon için Google Reklam'a yatırım yapın

Argeweb olarak gerçekleştirdiğimiz Adwords çalışmalarıyla bugüne kadar müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşıladık. Aynı özveriyle de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şunu da unutmamak gerekir ki; SEO uzun vadeli bir yaklaşımdır ve tek seferlik bir uygulama değildir. Gerçek etkisinin görünür olması için birkaç hafta gerekebilir. Fakat Google Adwords ile bu süreyi lehimize çeviriyoruz.

İletişime geçin

Kaliteli Google Hizmetleri için

Google da sıralama yükseltme

Bizi aramaktan çekinmeyin… yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişime geçin

Kişisel Web Tasarım teklif mi isteyin.

En fazla 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.