WhatsApp

logo tasarımı

Logo tasarım

Logo Tasarım

Bir logo ya mı ihtiyacınız var? ya da zaten kullanmakta olduğunuz bir logonuz var; fakat bunun yeni bir logo ile geliştirilmesini mi istiyorsunuz? Markanızı, kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi yansıtacak, sizi geleceğe taşıyacak, bilinirliğinizi ve tanınırlığınızı çok daha ileriye taşıyacak bir logo tasarımına mı ihtiyacınız var? Argeweb logo tasarım hizmetlerimiz arasında size en uygun logo tasarımı bulacak, beklentilerinizden de fazlasına sahip olma ayrıcalığına kavuşacaksınız

İletişime geçin

Logo Tasarım Standart

Logo Tasarım Standard

Standart Logo Tasarım paketimiz en temel özelliklere sahip bir Logo Tasarım yapılmasını isteyen müşterilerimiz için uygundur. Sizin beklentileriniz ve web sitenizin sahip olmasını istediğiniz özelliklere göre belli bir kişiselleştirme yapılabilir. Daha çok hazır yazılımlar üzerinden çalışma gerçekleştirilse de her yönüyle kişiselleştirilmiş, kullanıcı dostu, yönetimi kolay bir siteye sahip olabilirsiniz. Hem çok sayıda ürün satmak hem de yalnızca bir ürün satmak için sitenizi kullanabilirsiniz.

Logo Tasarım Pro

Logo Tasarım Pro

Logo Tasarım Pro paketimiz ihtiyaç analizi ve çözümlemeler yapılarak gerçekleştirilir. Hedefleriniz belirlenir ve kod ve yazılımsal bütün detaylar sıfırdan hazırlanır. Web sitenizin grafik tasarım ve genel konsepti tamamen sizin istekleriniz ve kullanım amacınız doğrultusunda şekillendirilir. Her türlü ürün ve hizmet sunumu için rahatlıkla sitenizi kullanabilirsiniz. Argeweb olarak bütün bu detayların göz önünde bulundurulduğu, profesyonel bir ekib ile projelere imza atıyoruz.

Profesyonel Logo Tasarım Desteği ile Sahip Olacaklarınız

Logo, bir markayı, şirketi, firmayı yansıtan öğedir. İyi bir logo tasarım gücü temsil eder. Tasarımınız ister şekil ister görsel, isterse tipografi içersin sahip olması gereken en önemli şey elinde tuttuğu güçtür. Logonuzun eşsiz olması, diğer markaların, şirketlerin logolarından tamamıyla farklı olmalı, kesinlikle kafa karışıklığına fırsat vermemesi gerekir. Özellikle de markanın rakipleri arasında farkını rahatlıkla ortaya koyabilecek nitelikte olmalıdır.

Logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımının bir parçasıdır ve sahip olacağınız logo, sizin kimliğini yansıtır. Bu yüzden de mutlaka teknik detaylara sahip, tecrübeli ve deneyimli bir ekipten hizmet almanız gerekir. Argeweb olarak uzu süredir dünya genelinde çok sayıda marka, şirket ve kişi için profesyonel logo tasarımı yapmış bulunuyoruz.

Argeweb farkı nedir?

  • Logonuzun eşsiz olmasını sağlıyor, açık ve net olarak sizi rakiplerinizden ayırıyoruz.
  • Tasarımı ile tanınabilir olmasını sağlıyoruz.
  • İş ve hizmetlerinizle eşleşebilir olmasını sağlıyoruz.
  • Günlük değil, 10, 20 hatta 50 yıl sonra dahi aynı kendisini gösterebilmesine öncelik veriyoruz.
  • Logonuzun markanızı güçlendirmesini sağlıyoruz.
  • Logonuzun doğru hissi, tonu ve daha da önemlisi duyguları taşımasını önemsiyoruz.
  • Logo tasarımınızın şirketinizin ana mesajını taşımasını sağlıyoruz.

Logo Tasarımda Neden Argeweb’i Seçmelisiniz?

logo tasarım alanında başarılı sonuç için işin uzmanı ile çalışmalısınız. Argeweb olarak uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin özgüveni ile hareket ediyoruz. Ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu müşteri profilimizi her geçen gün daha kabarıklaştırmaya çabalıyoruz. Markalaşmanızı, kurumsal kimlik kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Tasarım sürecinin her aşamasında sizinle işbirliği yapıyor, beklentilerinizi, hedeflerinizi göz önünde bulunduruyor, müşteri beklentilerinizi, kitlenizin algılarını detaylandırıyoruz. İsteklerinizi bilgi ve birikimimizle birleştiriyoruz.

Alanında uzman, eğitimli, deneyimli, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Logonuzun ölçülerinden renklerine karakter uzunluklarında görsel içeriklerine kadar detaylandırıyor, sonunda sizin ve kitlenizin hoşuna gidecek logolara hayat veriyoruz. En modern teknolojileri ve programları kullanıyor, söz verdiğimiz zamanda projelerimizi sonlandırıp teslim ediyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz gibi en uygun fiyatlarla tasarımlar yapıyoruz.

Logo Tasarım Ajansı

Profesyonel bir Logo tasarım istiyor musunuz?

Logo Tasarım alanında bazı yazılımlar oldukça çok tercih ediliyor. Bunların başında WordPress geliyor. Bugün Google üzerinde karşılaştığınız web sitelerinin %30’u WordPress altyapısı ile hazırlanmıştır. Argeweb olarak uzun yıllardır WordPress ve en çok tercih edilen diğer yazılımlar ile Logo Tasarım yapıyoruz. Sürekli geliştirilen, hemen her ihtiyaca uygun eklentileri ile fonksiyonelliği üst düzey web tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kullanımı kolay, her türlü ihtiyacınıza uyumlu, modern ve her bütçeye uygun Logo Tasarımlar için tarafımızdan destek alabilirsiniz. Sorularınız ve merak ettikleriniz için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz

Profesyonel Bir Logo Tasarım Mı İstiyorsunuz?

Logo Tasarım illa ki ürün veya hizmet satışı için yapılmak zorunda değildir. Bugün Google’da yüzlerce farklı kategoride web sitesi mevcuttur. Önemli olan sizin hangi alanda, nasıl yer almak istediğinize karar vermeniz. Bunu bizimle paylaştığınız andan itibaren profesyonel ekibimiz her tasarım için aynı titizlik ve disiplinle hareket etmekte, en ince ayrıntılara kadar projelendirme yaparak uygulamaya sokmaktadırlar. Alanında uzman grafiker, yazılım mimarları ve sistem mühendislerimiz tarafından multidisipliner olan bu işin her detayında sitenizle alakalı her ayrıntıyı en son teknolojik gelişmelere göre tasarlıyoruz. Özgün çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız ve klasmanınızda en üste yerleşmeniz için size özgü projeler hayata geçiriyoruz.

Sorunuz var mı Logo Tasarım hakkında? Bizimle iletişime geçin

Bir logo yapılması hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yoksa sadece uzmanlarımızdan biriyle tanişmak mı istiyorsunuz? Bizi arayın veya e-posta gönderin

0850 849 0101

Kaliteli bir hosting sunucusu ile Logo Tasarım

Logo Tasarımınızı Argeweb'in Hosting de barındırın

Hosting + SSL Sertifikası + Destek + Yedekler + Güvenlik güncellemeleri

Yıllık 38 euro

İletişime geçin

Kişisel Logo teklif mi isteyin.

En fazla 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Logo Tasarımında Tercih Edilen Çeşitler

Logo tasarım alanında tercih edebileceğiniz logo çeşitleri oldukça fazladır. Teknolojinin gelişmesi ve yayınlaşması ile birlikte teknik detaylar çok daha rahat işlenebiliyor. Bu da herkes için, her sektör için uygun bir logo tasarımının mümkün olmasını sağlıyor.

Logo tasarım alanında tercih edilen logo çeşitlerinden birisi san serif stili logolardır. Bunlar derli toplu, keskin hatlı tasarımlar olup amaç, güçlü bir ifade yansıtmaktır. Modern fikir ve işaretlerin olduğu tek karakterden oluşanlar bir diğer çeşididir. Bunun yanında birden fazla tipografik karakterden oluşan çok karakterden oluşan logo tasarımlar bulunmaktadır.

Harfler, el çizimleri, gölgeler ve deforme edilmiş karakterler kombinasyon tipi logolarda bilgisayarda bir araya getirilip manipüle edilir. Geleneksel olmayanlarda eski tarz ve yeni tarzın bütünü kullanılır. Yeni tipografik formlarda mevcut fonların üzerinde sayısız oynama imkânı sağlanır. Kaligrafik İstanbul logo tasarım ile süslü çizgiler, el çizimleri ve el yazımları öne çıkar. Karmaşık formdaki logo tasarımlarında kelime, obje ve semboller bir arada kullanılır. Numaralardan oluşan logolarda ise sadece rakamlar kullanılarak istenen logo oluşturulur. Argeweb olarak ihtiyaçlarınıza en uygun logo çeşidini istediğiniz tarzda, renkte, ölçülerde tasarlıyor, kullanıma sunuyoruz.

Logo Tasarım Alanında Argeweb Ayrıcalıkları Neler?

Logo tasarım alanında Argeweb’in binlerce mutlu müşterisi arasına sizler de dahil olabilirsiniz. Firma olarak uzun yıllardır gerek kurumsal gerekse bireysel binlerce projeye imza attık. Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren iş ortaklarımızın markalaşmasında pay sahibi olduk. Çünkü bizler her projemize aynı heyecanla başlıyor, her detayını hususiyetle elden geçiriyoruz.

Tasarım sürecinden önce sizleri dinliyor, beklentilerinizi, hedeflerinizi anlıyoruz. Dahil olduğunuz sektörü, müşterilerinizin beklentilerini, hedef kitlenizin algılarını detaylı olarak araştırıyoruz. Kişisel beğenileriniz ve isteklerinizle kendi uzmanlığımızı bir araya getiriyoruz.

Güçlü bir ekiple çalışıyoruz ve ekibimiz logonuzun renginden harf karakterlerine, ölçülerinden konumuna kadar en ince detaylar üzerinde çalışıyor. Hem sizin hem hedef kitlenizin hoşunuza gidecek logo tasarımlarını yapıyor.

Uygulamalarımızda Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Inkscape gibi dünya çapında kullanılan tasarım programlarını kullanıyoruz. Teknik yönleri kusursuz projeler hayata geçiriyoruz. Firmanızın dününü, bugününü ve yarınını göz önünde bulundurarak geleceğe yürümenizde destekçiniz oluyoruz. Kusursuz çözümlerimizi tam zamanında sonuçlandırıyor, bütün bu ayrıcalıkları en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Profesyonel bir Logo tasarım istiyor musunuz?

Logo tasarım alanında çok farklı tercihler olabilir. Fakat markalaşmayı ve marka değeri oluşturmayı düşünüyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. Çünkü logo tasarlamak çok yönlü bir uygulamadır. Markanın geçmişini, sektörünün, ürünlerini, hizmetlerini, hedeflerini, renklerini, ismini, hitap ettiği kitleyi vs. detaylı olarak düşünülmelidir. Büyün bunlara dikkat etmeniz logonuzun başarısını belirler. Bu da marka, şirket kimliğinizi etkiler. Argeweb olarak on beş yıla yakın süredir geleceğini bugünden imar etmek isteyen müşterilerimize hizmet veriyor, sektörlerinde başarılarını arttıracak logolar tasarlıyoruz.

Markanızı Yansıtan Detaylar

Logo tasarımınız markanızın kimliğini yansıtan en temel detaydır. Kurumsal kimlik yaratımı ile logo yaratımı birlikte değerlendirilmesi gereken bir süreçtir. Müşteriler yeni bir marka veya işletme ile karşılaştıklarında ilk dikkatlerini çeken şey şirketin logosu olacaktır. Bu yüzden de ik önce şirketinizin logosunun oluşturulması büyük önem taşır.

Başarılı logolar tıpkı resimler gibidir. Binlerce kelimeye eş değer duyguları, mesajları yansıtırlar. İyi tasarlanmış bir logo, hitap ettiğiniz kitlenin hangi sektörde olduğunuzu, sunduğunuz ürünlerin ne olduğunu, hizmetlerinizin neler olduğunu, sizi eşsiz kılan şeyin ne olduğunu bilmesini sağlar. Markanızın kimliğine derin bir içerik kazandırır.

İş dünyasında ilk izlenim her şeyden önemlidir. Başarılı bir logo tasarımın amacı, rakiplerinize karşı şirketinizin avantaj sağlaması ve müşterilerinizde güven inşa edilmesidir. Bunların her ikisini de etkili şekilde başarmak için logonuzun akılda kalıcı olması, eşsiz ve basit olması gerekir.

Logonuz kimliğinizi doğru ve anlaşılır olarak yansıtmalıdır. Aksi taktirde ne kadar estetik görünürse görünsün başarısız olacaktır. Logonuzun şirketinizin imzası olduğunu unutmayın. Bu yüzden de özgün olmalıdır. Kesinlikle diğer markaları, hele de rakiplerinizi çağrıştırmamalıdır.

Logo tasarımında karmaşık sembollere, harflere yer verilmemelidir. Bu tür karmaşık logo tasarımları algıyı zorlaştırır. Akılda kalıcılığı düşüktür. Mutlaka sektöre uygun renkler seçilmelidir. Mümkün olduğunca az renk kullanılmalı, çok renkliliğin sebep olacağı karmaşadan kaçınılmalıdır. Farklı yüzeylerde aynı etkiyi gösterebilmeli, ilk görüldüğü anda tanınmalı ve rakiplerinizden ayırt edilmelidir. Olumlu bir etki bırakmalı, pozitif duyguları temsil etmelidir. Bu, markanızın tercih edilmesi olumlu yönde etkileyecektir. Zamanla anlamını ve etkisi