WhatsApp

Logo Paketleri

Logo Tasarım Paketleri

Logo tasarım paketleri ile markanızı çok başarılı şekilde yansıtabilirsiniz. Başarılı bir logonun sahip olması gereken pek çok özellik vardır ve öncesiyle, tasarım aşamasıyla ve sonrasıyla güçlü bir iş süreci gerektirir. Ardında markanızın gücü olmalı, sizi diğer markalardan tamamıyla farklı kılmalı, kafa karışıklığına mahal vermemeli. Özellikle de rakiplerinizi kesinlikle çağrıştırmamalıdır.

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak, uzun yıllar güvenle kullanmaya devam edebileceğiniz logolar için logo tasarım paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Basic, Professional ve Premium paketlerimiz arasından ihtiyacınızı karşımaya en uygun hangisi var ise seçebilir ya da iletişime geçerek sizin için doğru doğru logo tasarım paketinin hangisi olduğu konusunda yardım alabilirsiniz.

Logo tasarım paketlerimiz ile sınırları kaldırıyor, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Yıllardır dünyanın farklı ülkelerine yüzlerce logo tasarım projesi sunmuş olmanın profesyonelliği ile sizleri hayallerinizin ötesinde logolarla tanıştırıyoruz.

Hemen Başvur

Logo Tasarım Paketleri

Profesyonel Logo Tasarımları

Argeweb, işletmenizi tanıtmak için eksiksiz bir görsel pazarlama hizmeti sunar!

Özellikler Basic 119 ₺ Professional 229₺ Premium 349₺ Enterprise Teklif Alın!
Farklı Tasarım Sayısı 1 Adet 3 Adet 5 Adet 7 Adet
Kaynak Dosyalar
Yüksek Çözünürlük
3D Mockup x
Kartvizit Tasarımı x x
Sınırsız revize x
Kurumsal Kimlik x x x
Teslim süresi 1/2 gün 2/3 gün 3/4 gün 5 gün
Sipariş ver Sipariş ver Sipariş ver İletişim

Kurumsal Logo Tasarımlarıyla Bilinirliğinizi Arttırın

Şirketinizin hedef kitlenize ulaşabilmesinde, akılda kalıcı olmasında logonuzun büyük önemi vardır. Etkili bir logo, prestijinizi arttırarak çok daha geniş kitlelerce tanınmanızı sağlar. Mükemmel bir logo tasarımının ise markanızın hikayesini, hedeflerini, ilkelerini, bulunduğunuz sektörü, satışını yaptığınız ürün veya hizmetleri yansıtması gerekir. Sadece göze değil, gönle, zihne ve bilinç altına dahi hitap etmelidir. Şirketinizi en doğru biçimde yansıtacak konsept tasarımlarımız ile siz de herkesin logonuzu görür görmez sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Size Özel Tasarım

Modern logo tasarımları müşterilerinize eşsiz bir deneyim sunabilirsiniz.

Akılda Kalıcılığı Yüksek Logo

Özgün tasarımlar ile tek görüşte müşterilerinizin aklında yer edinebilirsiniz.

Renklerin Anlamlarını Taşıyan Logo

Kurumsal kimliğinizi, hikayenizi ve hedeflerinizi en doğru şekilde yansıtacak renklerin kullanıldığı logolarla fark edilirliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Her Zaman Hizmet Veren Bir Mağaza

E-Ticaret, sınırları tamamen ortadan kaldıran bir sistem. Oysa fiziki olarak bir mağaza sahibi iseniz hedef kitleniz bellidir. Sadece lokasyonunuza hitap edebilirsiniz. En iyi ütün veya hizmeti en uygun fiyata satıyor olsanız dahi hitap edebileceğiniz sayı bellidir. Fakat bir e-ticaret sitesi ile bütün dünya sizin oyun alanınızdır. Özellikle de mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi ile her insanın cebine girebilir, her an, her yerden size ulaşabilmeleri imkânı sağlayabilirsiniz.

Fiziki bir mağazanız varsa mesai saati kavramı vardır. Akşam ve geceleri, hafta sonları ve diğer resmî tatillerde mağazanızı çalıştıramazsınız. Oysa e-ticaret sitenizi her zaman çalıştırabilirsiniz. 7/24 açık bir mağazaya sahip olursunuz ve siz tatildeyken, uykudayken ya da sevdiklerinize zaman ayırırken mağazanız işlemeye devam eder.

E-ticaret paketleri ile giriş yapabileceğiniz e-ticaretin öne önemli artılarından birisi maliyetin düşük olmasıdır. Bir fiziki mağazanız olsa ve ikinci bir fiziki mağaza açmak isteseniz çok büyük masraflar yapmanız gerekir. Oysa doğrudan bir e-ticaret sitesi kurmak ve satış yapmaya başlamak çok daha düşük maliyetli ve çok daha kazançlıdır. Bu düşük maliyetlerin bir kısmını ise müşterilerinize indirimli fiyatlar şeklinde yansıtabilirsiniz.

E-ticaret siteminde maliyetleri düşünen etkenlerde bazıları reklam ve pazarlama giderleri, organik arama motoru trafiği, sosyal medya trafiği, tıklama başına ödeme, uygun fiyatlı reklam kanallarını kullanma gibi sıralanabilir. Ayrıca personel dosya takipleri, faturalandırmalar, ödeme envanter yönetimi ile diğer operasyonel süreçlerin tamamı e-ticaret sistemi üzerinden çok daha kolay çok daha masrafsız yapılabilir.

Bütün Cihazlarla Uyumlu Bir E-Ticaret Sistemi

Online satış yaptığınız sitenin daha çok kullanıcıya ulaşabilmesi ve kolay bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmesi için bütün akıllı telefonlardan ve tabletlerden görüntülenebilir olması gerekir. E-ticaret paketleri bu ayrıcalığı sizlere sunuyor. Üstelik bütün görüntü yönetimini yönetim arabiriminden istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Fiziki mağazanızı ziyaret edebilmek, ürün ve hizmetlerinizi görebilmek için müşterilerinizin uzak mesafeler kat etmesi gerekir. Oysa e-ticaret ile diledikleri yerden, diledikleri zaman mağazanızı ziyaret edebilirler. Tek ihtiyaçları internet ve internete girebilen bir cihazdır. Bunlara sahip oldukları taktirde dünyanın her yerinden sizin müşteriniz olabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın alabilirler.