WhatsApp

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO, bir web sitesinin arama motoru ve kullanıcı dostu olması için olağanüstü önemlidir. SEO uygulamalarında temel amaç, kullanıcıların arama motorlarında yaptıkları aramalarda en üst sıralarda sizin web sitenizin yer almasını sağlamaktır. Google başta olmak üzere bütün arama motorları ziyaretçilerine en faydalı sayfayı göstermeye odaklı çalışırlar. Bunun için de belli kriterlere göre sıralama yaparlar.

Web sitenizi kurduktan sonra yaklaşık 270’ün üzerinde kritere göre sayfalarınızı optimize etmezseniz ziyaretçi çekemezsiniz. Fakat SEO tek seferlik bir işlem değildir. Arama motorlarının kriterleri dinamik yapıları ile sürekli değişir. Mühendis kadrosu kullanıcılara daima daha iyi bir deneyim yaşatmak için yapılarını geliştirir. Bu nedenle sitelerinizin her zaman takip edilmesi ve SEO’ya uygun olarak optimizasyonunun yapılması gerekir. SEO danışmanlık hizmeti de tam bu noktada devreye girerek SEO alanında yapılması gerekenleri yapar.

Eğer web sitenizin SEO çalışmaları için profesyonel bir destek almazsanız rakiplerinizin gerisinde kalır, zamanla sıralamalarda daha gerilere düşersiniz. Argeweb olarak profesyonel kadromuzla gerek Türkiye’de gerekse dünyanın başka ülkelerinde pek çok web sitesine optimizasyon hizmeti veriyoruz.

SEO Danışmanlık hizmeti
Ödeme Planını Seç Başlangıç Profesyonel E-Ticaret
1500 /Aylık
2500 /Aylık
4000 /Aylık
Yükseliş Garantisi
Hedef Kelime Sayısı 10 Anahtar Kelime 30 Anahtar Kelime Sınırlama Yok
Ortalama Büyüme %12 Büyüme Oranı %23 Büyüme Oranı %39 Büyüme Oranı
Rekabet Düzeyi Orta Yüksek Agresif
Site İçi SEO Çalışmaları
SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
Ürün-İçerik Bazlı Seo
Mobil SEO Çalışması Kismi Kismi
Sıra Takip Analiz
Sosyal Medya Çalışmaları
Backlink Çalışmaları
Sektörel Link Çalışmaları
Tanıtım Yazısı Çalışmaları
Basın Bülteni Çalışmaları
Lokal Seo Çalışması
Online İtibar Yönetimi
Raporlama 15 Günde Bir 15 Günde Bir 7 Günde Bir
Teknik Destek

Uygun Paketi Seçin ve Üst Sıraların Keyfini Çıkarın

SEO danışmanlık hizmeti kapsamında yapılabilecekler oldukça fazladır ve ekiplerimiz site içi SEO çalışmaları, SEO uyumlu içerik oluşturma, ürün-içerik bazlı SEO, mobil SEO çalışması, sıra takip analiz, sosyal medya çalışmaları backlink çalışmaları, lokal SEO çalışmaları gibi pek çok dijital faktörde rehberlik ediyoruz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanızın online itibarını ve prestijini çok daha etkin yönetiyoruz. Hedef kitleniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirerek prestijinizi başarıyla yönetiyoruz. Farklı ihtiyaçlar için de birbirinden zengin SEO danışmanlık hizmeti paketleri ile dilediğiniz hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Başlangıç Paketi

Başlangıç paketi yeni ve rekabeti düşük sektörlerde bulunan web siteleri için hazırlanmıştır. Hedeflenen kelime sayısı, içerik desteği, ek özellikler gibi detaylar fiyat farkına neden olmaktadır. Hedef kitle sayısına yönelik 10 anahtar kelime tespiti içeren paketimiz site içi SEO çalışmaları, kısmi mobil SEO çalışması, sıra takip analiz, sosyal medya çalışmaları, backlink çalışmaları, tanıtım yazısı çalışmaları içermekte ve 15 günde bir raporlama yapılmaktadır.

Profesyonel Paket

Profesyonel SEO danışmanlık hizmeti paketi rekabeti yüksek web siteleri içindir. Başlangıç paketinden farklı olarak hedef kitle sayısı için 30 anahtar kelime sunmaktadır. Yine ek olarak SEO uyumlu içerik oluşturma, ürün-içerik bazlı SEO, sektörel link çalışmaları, basın bülteni çalışmaları, lokal SEO çalışması içermektedir.

E-ticaret Paketi

E-ticaret paketi, SEO danışmanlık hizmeti kapsamı en geniş olandır. Çünkü e-ticaret sitelerinin işleyiş dinamikleri ve teknik özellikleri daha farklıdır. Müşterilere en az adımda sipariş verme imkanı sağlamalı, aradıkları ürünleri rahatça buldurmalı, güvenlik detayları daha hassas olmalıdır. Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin rekabeti daha yüksektir. Bu yüzden ilk iki paketten farklı olarak hedef kelime sayısından sınırlama yoktur. Mobil SEO çalışması tamdır. Online itibar yönetimi barındırmaktadır. İlk iki pakette raporlama 15 günde bir iken e-ticaret paketinde 7 günde bir raporlama yapılmaktadır.

Bütün SEO danışmanlık hizmeti paketlerimiz yükseliş garantili olup teknik destek hizmetimiz e-mail, Skype ve telefon üzerinden 7/24 devam etmektedir

Yıllar içinde Argeweb SEO Uzmanlığı

2007 yılından bu yana Argeweb olarak müşterilerimizin web sitelerine yönelik SEO ve SEM çalışmaları gerçekleştirdik. Her seferinde pozitif geri dönüşler aldık ve sektörün sadece Türkiye değil, dünya çapındaki önce firmalarından birisi olduk. En gelişmiş analiz araçlarını kullandık, en etkili reklamları yürüttük ve sizleri de bu ayrıcalığa davet ediyoruz.

3123

Seo Paketi Yaptık

1127

Kelimede Siteleri İlk Sayfaya Taşıdık

2621555

TL’lik AdWords Reklamı Yönettik

36720

Saat Sizin İçin Çalıştık

1923

Destek Talebi Yanıtladık
Daha Fazla