WhatsApp

Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım Paketleri

Dijital bir işletme kurmak ya da fiziki olarak var olan işletmenizi online ortama taşımak için geliştirilmiş web tasarım paketlerimizden yararlanabilirsiniz. İş modelinize uygun, güçlü altyapısı ve en modern teknolojileri ile dikkat çeken paketlerimizi Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinden tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat, yanı başınızdaymışız gibi destek alabilirsiniz.

Hemen Başvur

Web Tasarım Paketleri

Profesyonel Çözümler

Argeweb, işletmenizi büyütmek için eksiksiz bir dijital pazarlama hizmeti sunar!

Özellikler Tek Sayfa
(Onepage)
500₺
Kurumsal
(5 Sayfaya Kadar)
1000₺
Profesyonel
(6-12 Sayfa)
1500₺
Özel Tasarım
(12+ Sayfa)
Teklif Alın!
İçerik Hazırlama (Opsiyonel) (100 Kelime 10₺) (100 Kelime 10₺) (100 Kelime 10₺) (100 Kelime 10₺)
Hosting Paketleri (Opsiyonel) Başlangıç Paket +250₺ Başlangıç Paket +250₺ Başlangıç Paket +250₺ Başlangıç Paket +250₺
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Responsive Arayüz Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
E-Posta Hesabı
Sosyal Medya Eklentisi
Google Yönetim Araçları
WhatsApp Widget
Ücretsiz SSL Güvenlik Sertifikası
Blog / İçerik Yönetimi
Sayfaya Özel Meta Bilgisi Tanımlama
İçerik Sayfalarına Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Dinamik Sitemap
Robots.Txt Dosyası
Otomatik 404 Sayfası Oluşumu
Anahtar Kelime Etiketleme
Css Ve Js Sıkıştırma
H (Heading Tags) Etiketleri
Canonical Etiketi Kullanımı
Müşteriyle Mesajlaşma Modülü
Sipariş ver Sipariş ver Sipariş ver Teklif Alın

Web Siteniz ile Satışlarınızı Artırın

İşletmenizi büyütmek için en modern araçlar kullanılarak hazırlanan web tasarım paketleri ile yılın her günü, aralıksız çalışan bir mağazaya sahip olabilir, ürün veya hizmetlerinizi her zaman hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Yerellikten globalliğe evirilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Size Özel Tasarımlar

Modern web tasarımları ile müşterilerinize eşsiz bir deneyim sağlayabilir gerek tasarım şıklığı gerekse kullanışlı olması ile akıllarda yer edinebilirsiniz.

Güçlü Hosting Altyapısı

Güçlü altyapıya sahip bir web tasarım ile ihtiyaçlarınıza en uygun karşılığı bulabilirsiniz.

Pratik Yönetici Paneli

Sadece kullanıcı dostu değil, yönetici dostu da olan bir web tasarım ile içeriklerinizi düzenleyebilir, yeni içerikler ekleyebilir ya da mevcutlarını kaldırabilirsiniz.

7/24 Açık Bir Mağazaya Sahip Olacaksınız

Başarılı bir web tasarım ile sahip olacağınız avantajlar oldukça fazladır. Bunların başında sınırlarınızı genişletmeniz geliyor. Fiziksel bir mağaza ile yalnızca mahallenize, ilçenize ya da ilinize hizmet verebilirsiniz. Dijital bir mağazayla ise tüm dünyayı kapsama alanınıza dahil edebilirsiniz. Hele bir de mobil uyumlu bir web tasarıma sahip olduğunuz taktirde insanların size çok daha kolay ulaşmalarına imkan verirsiniz.

Web siteniz 7/24 işleyen bir mağaza olacaktır. Ürün satıyor olsanız da hizmet satıyor olsanız da web siteniz günün her saatinde, yılın her gününde müşterilerinize hizmet vermeye devam edecektir. Siz tatildeyken, uykudayken dahi dijital mağazanız para kazandırmaya devam edecektir.

Web sitenizin en büyük avantajlarından birisi de maliyetleri düşürmek olacaktır. Geleneksel reklamlar çok masraflı ve geri dönüşümünü ölçmek mümkün değildir. Web tasarım ile ise reklam ve pazarlama giderlerinizi azaltır, organik aramalar ile kullanıcı trafiğinizi arttırır, sosyal medya trafiği gibi etkileşimi yükselten çözümler bulabilirsiniz. Web sitenizde reklamlarınızı, duyurularınızı rahatlıkla hedef kitlenize ulaştırabilir, dilediğiniz anda güncelleme yapabilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumluluk

Web tasarımınızın sahip olması gereken en temel özelliklerden birisi mobil uyumluluktur. Alacağınız paketler ile tabletlerden, akıllı telefonlardan veya bilgisayarlardan rahatlık ulaşılabiliyor olursunuz. Sayfalarınızın görüntülerini yönetici arabirimlerinden kolayca değiştirebilirsiniz. Dünyanın her yerindeki müşterileriniz için parmalarının ucu mesafesinde olur, markanızı tanıtır, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sunabilirsiniz.